איסוף דיפלומטים ואישים חשובים מחו"ל

חברת EE911 היא חברת ותיקה הפועלת למעלה מעשור שנים באספקת שירותי תחבורה לדיפלומטים ולאישים חשובים המגיעים לישראל מחו"ל. החברה מציעה שירותי איסוף משדה תעופה ובחזרה אליו ברכבים משוריינים, יוקרתיים ומפנקים. כל הרכבים מאובזרים במיטב הטכנולוגיה כדי להעניק לכם חוויית נסיעה נוחה ונעימה.

 

איסוף דיפלומטים ואישים חשובים מחו"ל – למה כדאי לבחור בנו?

אנו מתמחים באיסוף של אורחים חשובים ודיפלומטים מנמל התעופה – ואליו ובהסעה לכל יעד ברכבים גדולים, מפוארים וממוגנים הממתינים להם עוד לפני שהם נחתו בישראל. צי הרכבים שלנו מפורסם ברמת המיגון הגבוהה וברמת הנוחות.

יש לנו אישורים מתאימים המאפשרים לנו להיכנס לכל מקום בשדה התעופה – ולאסוף את הנוסעים החשובים ואת הדיפלומטים מדלת הטייס, כולל המקומות הדורשים אישור מיוחד מכוחות הביטחון.

איסוף דיפלומטים ואישים חשובים מחו"ל באמצעות הרכבים המפוארים – של חברת EE911 זוהי דרך נפלאה להרשים כל אח"ם וכל דיפלומט ולהעניק לו חוויה ייחודית במפגש הראשון בישראל.

בכל הרכבים שלנו יש מקומות ישיבה מרווחים, מרופדים ומעוצבים עד לפרט האחרון – הרכבים מצוידים בשירותים טכנולוגיים מתקדמים כמו רשת אלחוטית, טלוויזיה, מסכי צפייה תאורה, בר אלכוהול איכותי, מסכי לדים ועוד אביזרים שינעימו לכל דיפלומט ולכל אישיות חשובה את זמן הנסיעה.

החברה מחזיקה צי של רכבים מסוגים שונים – המתאימים לכל קבוצה ולכל כמות של נוסעים. כל הרכבים עברו בדיקות תקינות על ידי קציני תעבורה מוסמכים והם נוחים ומתוחזקים כראוי.

חברת ההסעות EE911 מחזיקה בכל הרישיונות וההיתרים – המאשרים כי החברה רשאית לספק שירותי הסעות VIP.

נהגי החברה הם בעלי ניסיון ורישיון לנהיגה בסוגי רכב שונים – כל הנהגים מנוסים ומקצועיים, הם מכירים היטב את כל הדרכים והם יוכלו לקחת אתכם בדרך הקצרה והמהירה ביותר לכל יעד שתבחרו.

צוות החברה מורכב מאנשי ביטחון ומאנשי רפואה – המסוגלים לתת מענה ושירות מקצועי בכל מצב כולל אירועים ביטחוניים. כל הרכב הם רכבים ממוגני ירי ברמת אבטחה מרבית.

אנו זמינים – ומעניקים שירות עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. אנו מתחייבים לעמידה בלוח הזמנים ולהענקת שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מתחייבים לשמירה מלאה על הדיסקרטיות – ועל הפרטיות של האורחים החשובים שאותם אנו מסיעים.

אל תבחרו הסעה לאישים חשובים ולדיפלומטים מחו"ל לפני שתבדקו את החברה שלנו – אינספור לקוחות מרוצים ישמחו להמליץ עלינו ולספר על השילוב המיוחד בין רכבים מפוארים לבין רכבים ממוגני ירי כדי לאפשר הגנה מרבית ונוחות מקסימאלית.

 

צרו קשר, ללא התחייבות!