הסעות קבוצות

חברת EE911 מחזיקה במלאי גדול של רכבי יוקרה, מפוארים וממוגנים המאפשרים לה להסיע  כל מספר של נוסעים בנוחות ובבטיחות. החברה מציעה שירותי הסעה לכל יעד, לדיפלומטים, לאישים חשובים, לידוענים ולאנשי עסקים. הודות לרכבים המפוארים ממוגני הירי, החברה מסיעה גם למקומות המוגדרים כמקומות בעלי סיכון ביטחוני גבוה. החברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים המתירים לה לבצע הסעת קבוצות של נוסעים כולל הסעות באמצעות רכבי בטיחות

 

הסעות קבוצות – כי על יוקרה וביטחון לא מתפשרים

החברה מסיעה שירותי הסעות לאורחים חשובים – לשגרירים לדיפלומטיים, לאומנים, לאמרגנים ולאנשי עסקים ועוד המגיעים לארץ בעיקר לצורכי עבודה, לפגישות עסקים ולפעמים גם לטיולים פרטיים.

 

שירותי ההסעות של החברה מבטיחים לכל נוסע את התנאים הטובים ביותר – הן מבחינת נוחות והן מבחינת בטיחות. כלי הרכב מצוידים בשירותים טכנולוגיים מתקדמים כמו רשת אלחוטית, שירותי אינטרנט, טלוויזיה ומסכי צפייה בגדלים שונים. המושבים מרווחים, מרופדים ונוחים, בכל רכב יש בר המצויד במשקאות, בשוקולדים ועוד והנסיעה נעימה ומפנקת. אם תרצו לנצל את זמן הנסיעה לעבודה, תקבלו את כל התנאים המתאימים, אם תרצו לנוח תוכלו ליהנות מהתנאים המפנקים ולנסוע ברוגע, בבטחה ובשקט.

 

רכבי החברה מציעים את ביטחון והגנה מרבית לכל נוסע – הרכבים ממוגני הירי מצוידים בשמשות עבות במיוחד ובשלדה החסינה מפני חדירה של כדורי ירי, כדורי אקדחים או רובים. בכל רכב מותקנים מכשירי קשר המחוברים למוקדי אבטחה ולמשטרה כדי שבמצבי חירום אפשר יהיה להזעיק עזרה מיד.

 

נהגי החברה עבורו הכשרה בטיחותית מיוחדת – והם ידעו איך להגן על הנוסעים בכל מצב ולמלט אותם בכל תנאי ובמהירות האפשרית בשעת סכנה. צוות החברה מורכב מאנשי ביטחון ומאנשי רפואה שידעו לתת מענה מידי בשעת חירום.

 

החברה מספקת לכל לקוח את סוג הרכב המתאים בהתאם למספר האורחים ולדרישות הייחודיות של כל נוסע – כל רכבי החברה מתוחזקים ברמת אחזקה גבוהה ביותר והם עוברים בדיקות תקופתיות על ידעי קצין תעבורה מוסמך.

 

החברה מציעה שירותי הסעות VIP לאורחים חשובים משדה התעופה ואליו – רכבי החברה מצוידים בכל הרישיונות המתירים להם להגיע לכל מקום בנמל התעופה. אנו נגיע לשדה התעופה עוד לפני שהאורחים נחתו ונחכה להם על יד מדרגות המטוס. בהתאם לבקשת הלקוחות נוכל לספק שירותים נוספים כמו הזמנת מקום בבתי מלון, במסעדות, הזמנת טיסות, תכנון מסלולי טיולים ועוד.

 

אנו מעניקים שירותי הסעות מסביב לשעון – שבעה ימים בשבוע בכל אחת משעות היממה. אנו מחויבים לעמידה בלוח הזמנים ולשמירה על הפרטיות ועל הדיסקרטיות של הנוסעים שלנו.

 

אמרתם הסעות יוקרה – אמרתם חברת EE911 – שירותי הסעות ממוגנות ברכבי יוקרה ומפוארים, זו המומחיות שלנו. צברנו ניסיון וידע רב בתחום נשמח להעמיד אותו גם לשירותכם.

 

צרו קשר: