הסעות V.I.P. כולל פתרונות אירוח

אם אתם זקוקים לשירות הסעות מפנק במיוחד או שאולי יש לכם אורחים חשובים מחו"ל ואתם מעוניינים להעניק להם חווית נסיעה בלתי נשכחת, חברת EE911 מציעה לכם שירותי הסעות V.I.P. הכולל פתרונות אירוח המתאימים לאנשים בודדים, לקבוצות, בכל גיל ובמבחר של רכבים מפוארים יוקרתיים ובטיחותיים.

 

הסעות V.I.P. כולל פתרונות אירוח – יוקרה, הגנה מרבית ושירות מקצועי!

 

חברת EE911 היא חברה הפועלת בהתאם לחוק – החברה מחזיקה בכל האישורים המתירים לה להסיע נוסעים כולל שירותי הסעות באמצעות רכב ממוגן ירי ביטחוני. כל הנהגים העובדים בחברה עברו הכשרה מיוחדת והם בעלי רישיונות להסעת נוסעים.

 

החברה מחזיקה צי של רכבים מדגמים שונים – המתאימים להסעה של נוסעים בודדים ושל קבוצות גדולות. רכבי היוקרה של חברת EE911 מציעים חווית נסיעה נעימה, נוחה ומפנקת. כל הרכבים מצוידים בטכנולוגיות מתקדמות, רשת אינטרנט, מחשב, טלוויזיה, מסכי צפייה, מערכות בידור, בר עם משקאות משובחים ונוחות ללא פשרות. המושבים ברכבים מעוצבים, מרופדים ומרווחים והם מותאמים לדרישת ולצרכים הייחודים של כל לקוח.

 

החברה מציעה פתרונות אירוח – המתאימים לאנשי עסקים, לאישים חשובים ועוד. צוות החברה מלווה את האורחים לאורך כל הדרך ומציעה שירותים נוספים כמו הזמנת מקום במסעדות, הזמנת בתי מלון, הזמנת טיסות, פתרונות אחסון שונים ונהגים מקצועיים ומסורים.

 

צוות החברה מורכב מאנשי בטחון ואנשי רפואה – בעלי כישורים ויכולות להעניק שירות בכל מצב ובכל מקום.

 

החברה מציעה רכבים ממוגני ירי שיעניקו לכם ביטחון מרבי – גם בנסיעה במקומות המוגדרים כאזורים בעלי רמת סיכון גבוה. כל הרכבים מצוידים בשמשות עבות וממוגנות ושלדת הרכב חסינה מפני יריות של אקדחים או של רובים והרכבים עמדו בהצלחה במבחני בטיחות מחמירים. הרכבים המפוארים והבטיחותיים מצוידים במערכות קשר המחוברות היישר למוקדי אבטחה ולמשטרת ישראל כדי שבמצבים של סכנה אפשר יהיה להזעיק מיד עזרה.

 

נהגי החברה אדיבים ומקצועיים הם מחזיקים ברישיונות ייחודיים – המתירים להם להסיע נוסעים, הם מכירים היטב את הדרכים, הם ידעו איך להסיע אתכם ליעד בדרך הקצרה והמהירה ביותר ובמצבי חירום הם יצליחו להגן על הנוסעים ולמלט אותם מהאזורים המסוכנים.

 

כל רכבי החברה מתוחזקים ברמת אחזקה גבוהה – והם עוברים בדיקות תקינות על ידי קצין תעבורה מוסמך.

 

חברתEE911  מספקת שירותי הסעות V.I.P.  מסביב לשעון – בכל יום ובכל שעה ושומרת על דיסקרטיות ופרטיות מלאה של כל האורחים שאותם היא משרתת.

 

החברה מציעה שירות מיוחד של איסוף אורחים משדה תעופה ואליו – אנו מצוידים בכל האישורים המתירים לנו להגיע לכל מקום בשדה התעופה ולקבל את פני האורחים על יד דלת המטוס.

 

צרו קשר, נשמח להציע לכם את השירותים שלנו!