השכרת רכב ביטחון וליווי

אם יש לכם אורחים חשובים מהארץ או מחו"ל או שאתם מעוניינים להגיע לפגישות עסקים, לטייל או לנסוע לכל מטרה אחרת בנוחות ובביטחון באזורים המוגדרים כאזורים בעלי סיכון גבוה, כדאי לכם לשכור רכב ביטחון וליווי בחברת EE911, חברה המתמחה בהשכרת רכבים ממוגנים, בטוחים, מפוארים ויוקרתיים.

מחפשים השכרת רכב ביטחון וליווי? צרו קשר עם חברת EE911

 

חברת EE911 היא חברה בעלת אישורים לאספקת שירותי הסעות וליווי

צוות החברה ישמח להציג בפניכם את כל האישורים החל מאישור עסק ועד לאישור מיוחד של שירותי הסעות וליווי באמצעות רכבי ביטחון.

צי הרכבים של החברה עומדים בתקנים הבטיחותיים המחמירים ביותר – צי הרכבים של החברה הם רכבים ממוגני ירי שעמדו במבחני בטיחות רבים בהצלחה.

כל הרכבים מתוחזקים ברמת אחזקה גבוהה – הם תקינים והם עוברים בדיקות תקינות אחת למספר חודשים על ידי קצין תעבורה מוסמך.

כל נהגי החברה עברו הכשרות מיוחדות המתירות להם לנהוג בסוגים שונים של רכבי ביטחון – הנהגים מיומנים ומקצועיים, הם מכירים היטב את כל המסלולים ואת כל הדרכים והם ידעו איך להגן על הנוסעים בכל מצב חירום בכביש ומחוצה לו.

רכבי ההשכרה של החברה עונים על כל הדרישות – הם מאובטחים, הם ממוגנים והם גם יוקרתיים ומפנקים. מבחינה חיצונית הרכבים מצוידים בשמשות עבות וממוגנות, שלדת הרכב ופנסי הרכב  חסינים מפני יריות של אקדחים או רובים. כל הרכבים מצוידים במכשירי קשר המחוברים ישירות למשטרת ישראל או למוקדי אבטחה נוספים כדי להזעיק עזרה ותגבורת במהירות האפשרית בכל מצב חירום ובכל אירוע ביטחוני.

הרכבים מאובזרים בכל האביזרים המבטיחים נסיעה נוחה ומפנקת – המושבים מרווחים, מעוצבים ומרופדים, הרכב מצויד במערכות טכנולוגיות מתקדמות כמו חיבור לרשת האינטרנט, מסכי צפייה, בר משקאות, מערכות תקשורת שונות ועוד.

החברה מחזיקה צי רכבים גדול – המתאים לכל קבוצה ולכל מספר של נוסעים.

אנו מספקים שירותי השכרת רכב ממוגן ירי ביטחוני וליווי עשרים וארבע שעות ביממה – שבעה ימים בשבוע ומחויבים לעמידה בלוח הזמנים.

במסגרת השירותים שלנו אנו מספקים שירותי איסוף וליווי של אישים חשובים ודיפלומטים משדה התעופה ואליו במכוניות בטיחותיות וממוגנות ירי – המכונית המפוארות ימתינו לאורחים בשדה התעופה עוד לפני הנחיתה ויאספו אותם מדלת תא הטייס. חברתEE911  מחזיק בכל האישורים המאפשרים לה להגיע לכל מקום בשדה התעופה.

אנו מחויבים לשמירה על פרטיות – ועל דיסקרטיות מלאה של הנוסעים שלנו.

 

צרו קשר, כי עם חברת EE911 תגיעו במהירות, בנוחות ובמקסימום ביטחון לכל יעד ולכל מקום בארץ