חברת הסעות במרכז
Rate this post

חברת הסעות במרכז – איך לבחור חברה מתאימה?

ענף ההסעות הוא ענף פרוץ, כמעט כל אחד יכול לקנות מספר רכבים, לפתוח אתר באינטרנט ולהציג את עצמו כחברת הסעות במרכז או בכל מקום אחר, אך לא כל אחד יכול להבטיח כי תצליחו להגיע אל היעד בבטיחות, בנוחות ובמהירות. לפני שאתם בוחרים חברת הסעות חשוב לוודא כי החברה פועלת בהתאם לחוק, כי כל הרכבים בטיחותיים ותקינים וכל הנהגים מנוסים ומקצועיים.

7 כללים שיעזרו לכם לבחור חברת הסעות במרכז

חברת הסעות חייבת לעמוד בכל הדרישות של משרד התחבורה. בהתאם לתקנות החברה חייבת להיות רשומה במשרד התחבורה כבעלת רישיון להפעלת הסעות ולכל רכב צריך להיות רישיון מיוחד להפעלה כרכב הסעות והוא צריך להיות משויך לחברת ההסעות המפעילה אותו.

כל הרכבים שמפעילה החברה, אוטובוסים ומיניבוסים, צריכים לעמוד בתקנות הבטיחות בהתאם לדרישות של משרד התחבורה. על כל הרכבים להיבדק פעם בחודש על ידי קצין בטיחות מוסמך בתעבורה ולהמציא אישור כי הרכב עבר בדיקת בדיקות והוא כשיר לנסיעה ולהסעת נוסעים.

חברות ההסעה חייבות להעסיק נהגים מקצועיים ומנוסים, נהגים שעברו הכשרה מיוחדת שבסיומה הם קיבלו רישיון מיוחד להסעת נוסעים. ברישיון של נהגים המסיעים ילדים, לדוגמה, צריך להיות מודגש כי הנהג רשאי להסיע קבוצת ילדים בהתאם לתקנה מספר 84. גם כמות הנוסעים המרבית שרשאי הנהג להסיע צריכה להיות מצוינת בבירור ברישיון הנהיגה שלו.

חשוב לבדוק כי לנהגים העובדים בחברה אין עבר פלילי ואין היסטוריה עשירה של עבירות תנועה. כמו כן חשוב לוודא כי הנהג אינו נוהג יותר מ- 12 שעות רצוף בהתאם לתקנות של משרד התחבורה.

חשוב לבחור חברת הסעות המחזיקה צי גדול של כלי רכב כדי שבמקרה של תקלה באחד מהרכבים, תוכל החברה לשלוח מיד רכב חלופי. החזקה של כלי רכב בגדלים שונים, אוטובוסים או מיניבוסים, תאפשר לכם להתאים את גודל הרכב למספר הנוסעים. אם אתם  מחפשים הסעה עבור עשרים עד שלושים נוסעים, למשל, זה לא יהיה כלכלי עבורכם לשכור אוטובוס גדול במחיר מלא.

חשוב לבדוק כי הרכב שבו אתם נוסעים הוא רכב חדש, מאחד השנתונים האחרונים, רכב שיש בו מיזוג אוויר, חגורת בטיחות לכל נוסע ואביזרים נוספים שינעימו לנוסעים את הדרך כמו מסכי צפייה, רשת אלחוטית פתוחה לשימוש ועוד.

כמו בכל תחום, גם בבחירת חברת הסעות VIP, כדאי לבקש המלצות. אינספור נוסעים ישמחו להמליץ על חברת EE911.


לקבל פרטים נוספים
×
Get more details
×
דילוג לתוכן