השכרת רכבים ממוגני ירי
Rate this post

השכרת רכבים ממוגני ירי מהווה את אחד השירותים הנדרשים ביותר של חברת Ee911. רכבים ממוגני ירי הם אותם רכבים שכוללים חלונות משוריינים ושלדת מתכת חזקה שאינם מאפשרים לכדורי אקדח או רובה לחדור לחלק הפנימי של הרכב. אם גם אתם מעוניינים להגיע אל איזור שמוגדר כאיזור ביטחוני מסוכן, השכרת רכב ממוגן ירי יבטיח לכם דרך בטוחה והגעה ליעד ללא חשש.

רכבים ממוגני ירי בישראל

בישראל יש דרישה רבה לרכבים ממוגני ירי אם מבחינה צבאית ואם מבחינה ביטחונית אזרחית. נכון להיום הרכבים של הדיפלומטים ובעלי תפקידים בכירים בממשלה ובמערכת הביטחון הם לרוב רכבים ממוגני ירי המותאמים לכל דרישות השב"כ. מדינת ישראל היא מדינה שמוקפת מדינות אויבות ואויבי המדינה מנסים לפגוע באזרחיה מדי יום. בנוסף, יש ערים ויישובים רבים שממוקמים קרוב לעזה, יישובי הגדה המערבית, יישובי וקיבוצי גבול רמת הגולן. הגעה לכל אותם מקומות מחייבת נקיטה באמצעי בטיחות ולכן במקרים רבים השכרת רכבים ממוגני ירי עם אפשרות למאבטח בעת הנסיעה מהווה את הפתרון האידיאלי. לקוחות נוספים אשר משתמשים לעיתים קרובות בשירות השכרת רכבים ממוגני ירי הם אנשים מפורסמים ואנשי עסקים בעלי השפעה וכוח שמעוניינים להיות מוגנים מפני כל ניסיון התנקשות בחייהם.

רכבים ממוגנים – מה זה אומר?

במדינות רבות מוצע שירות השכרת רכבים ממוגני ירי וזאת משום סיכוני ביטחון שונים, כנופיות חמושות, פשעי שנאה וכל מיני גורמים עוינים מאיימים. דבר זה תקף גם בישראל ונכון להיום ניתן לראות שתופעת השכרת רכבים ממוגני ירי רק הולכת וגדלה ככל שהשנים עוברות. כל הרכבים ממוגני הירי חייבים לעמוד בתקני מיגון מחמירים. המיגון כולל בדרך כלל סגסוגות מאלומיניום, חלקים שונים שעשויים מפלדה, חלונות עמידים בפני כדורי אקדחים ורובים ועוד. כל רכב מאובזר במפרט מכובד  ומבטיח נוחות ויוקרה לכל מי שנוסע בו. בנוסף, לתקנים המחייבים של רכבים אלו יש אפשרות לשייך לרכב גם ראיית לילה מיוחדת ללא תאורה חיצונית נראית לעין, סוגים שונים של אמצעי הסוואה, מערכת שעיקרה שיבוש אלקטרוני ועוד.

השכרת רכב ממוגן ירי

אם בעבר האפשרות היחידה הייתה קניית רכבים ממוגני ירי, דבר שהעמיד אנשים רבים בפני קושי, כיום כל אחד יכול להבטיח לעצמו נסיעה בטוחה לכל אזור בו הוא מעוניין וזאת באמצעות השכרת רכב ממוגן ירי. למרות שביטחון הוא הדבר החשוב ביותר, בהחלט ניתן לבחור בחברה שמציעה שילוב של רכבים מפוארים ממוגני ירי שמאפשרים גם נוחות מרבית ומפרט מכובד הכולל מושבי עור, מערכות מתקדמות לרכב ועוד. כעת, כל שנותר הוא להחליט מהו הרכב המתאים לכם. בהצלחה!


ASave

Save

Save


לקבל פרטים נוספים
×
Get more details
×
דילוג לתוכן