הסעות VIP

חברת EE911 היא החברה המובילה בתחום הסעות V.I.P.
החברה מצוידת בכל האישורים הנדרשים כדי להסיע נוסעים וכל הנהגים עברו הכשרות מיוחדות ומחזיקים בכל האישורים המתירים להם להסיע נוסעים בודדים וקבוצות של נוסעים כולל שירותי הסעות באמצעות רכבי ביטחון.
החברה צברה ניסיון רב בהסעות של דיפלומטים, שגרירים, שחקנים, אישים מפורסמים, אמרגנים וחברות הפקה וכל מי שרוצה לטעום את החוויה המיוחדת והמהנה של הסעות V.I.P.

ורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש

היתרונות שלנו:
שירות 24/7 ההון האנושי מגוון רכבים איסוף מכל מקום
1 בכל שעה ובכל מקום אנו מקפידים להעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. 2 בכל שעה ובכל מקום אנו מקפידים להעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. בכל שעה ובכל מקום אנו מקפידים להעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. 3 בכל שעה ובכל מקום אנו מקפידים להעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. בכל שעה ובכל מקום אנו מקפידים להעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. בכל שעה ובכל מקום אנו מקפידים להעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. 4 בכל שעה ובכל מקום אנו מקפידים להעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. בכל שעה ובכל מקום אנו מקפידים להעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. בכל שעה ובכל מקום אנו מקפידים להעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. בכל שעה ובכל מקום אנו מקפידים להעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח.
מחול עם רכבים ממוגני ירי איסוף דיפלומטים ואישים חשובים
מחול עם רכבים ממוגני ירי איסוף דיפלומטים ואישים חשובים
השכרת רכב רכב ממוגן לביטחון ולווי
השכרת רכב רכב ממוגן לביטחון ולווי
השכרת רכב רכב ממוגן לביטחון ולווי
השכרת רכב רכב ממוגן לביטחון ולווי
הסעות vip כולל פתרון אירוח
הסעות vip כולל פתרון אירוח
אודות החברה

החברה מציעה שירותי איסוף של אישים חשובים משדה התעופה ואליו אנו מצוידים בכל האישורים המתירים לנו להיכנס לכל מקום בנמל התעופה, נוכל להמתין לאורחים החשובים כבר בירידה ממדרגות המטוס.
אנו זמינים ונענים לקריאה בכל שעה, עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

EE911 תשמח לצרף גם אתכם אל לקוחותיה.
החברה מציעה הסעות ברכבים יוקרתיים ומפנקים ליחידים, לקבוצות ולכל מספר של אנשים.
כל הרכבים בחברה מפוארים, ממוגנים ומצוידים בטכנולוגיה מתקדמת שתעניק לכם חווית נסיעה נוחה, נעימה ומפנקת.

היתרונות שלנו:
נהגי החברה צוות החברה שרות ומקצועיות
מקצועיים ומנוסים והם עברו הכשרות רבות כדי להעניק את כל השירותים לאורחים במקצועיות. כל הנהגים מכירים היטב את כל הדרכים ובמקרים של מצבי חירום הם ידעו איך להגן על הנוסעים ולמלט אותם מאזור הסכנה במהירות האפשרית. מקצועיים ומנוסים והם עברו הכשרות רבות כדי להעניק את כל השירותים לאורחים במקצועיות. כל הנהגים מכירים היטב את כל הדרכים ובמקרים של מצבי חירום הם ידעו איך להגן על הנוסעים ולמלט אותם מאזור הסכנה במהירות האפשרית. מקצועיים ומנוסים והם עברו הכשרות רבות כדי להעניק את כל השירותים לאורחים במקצועיות. כל הנהגים מכירים היטב את כל הדרכים ובמקרים של מצבי חירום הם ידעו איך להגן על הנוסעים ולמלט אותם מאזור הסכנה במהירות האפשרית. מקצועיים ומנוסים והם עברו הכשרות רבות כדי להעניק את כל השירותים לאורחים במקצועיות. כל הנהגים מכירים היטב את כל הדרכים ובמקרים של מצבי חירום הם ידעו איך להגן על הנוסעים ולמלט אותם מאזור הסכנה במהירות האפשרית. מקצועיים ומנוסים והם עברו הכשרות רבות כדי להעניק את כל השירותים לאורחים במקצועיות. כל הנהגים מכירים היטב את כל הדרכים ובמקרים של מצבי חירום הם ידעו איך להגן על הנוסעים ולמלט אותם מאזור הסכנה במהירות האפשרית. מקצועיים ומנוסים והם עברו הכשרות רבות כדי להעניק את כל השירותים לאורחים במקצועיות. כל הנהגים מכירים היטב את כל הדרכים ובמקרים של מצבי חירום הם ידעו איך להגן על הנוסעים ולמלט אותם מאזור הסכנה במהירות האפשרית.
פריסה ארצית
פריסה ארצית
הרכבים ממוקמים בפריסה ארצית
02-590-6222
02-590-6222
אנו זמינים לכל שאלה
דוא”ל
דוא”ל
info@suvee911.co.il
פקס
פקס
03-9613283
לקבל פרטים נוספים
×
Get more details
×