חברה להשכרת רכבי ביטחון
Rate this post

חברה להשכרת רכבי ביטחון היא חברה המוסדרת על פי חוק ומספקת שירות הסעות ושירותי השכרת רכבי ביטחון העומדים בתקנים המחמירים ביותר. שירותי החברה מיועדים לכל דורש, אם כיחיד ואם כקבוצה.

בדיקות מקדימות – החברה

טרם בחירת חברה להשכרת רכבי ביטחון יש לוודא שאותה חברה פועלת על פי חוק ויכולה להציג בפני לקוחותיה אישור עסק והיתרים לשירות הסעות באמצעות רכבי ביטחון. יש לוודא שהחברה מעסיקה נהגים בעלי ניסיון שעברו את ההכשרה המתאימה לנהיגה בסוגים שונים של רכבי ביטחון והדרכות לגבי הימלטות ממצבי חירום וירי על הכביש ומחוצה לו. בנוסף, תמיד יש לברר מהם השירותים אותם מציעה החברה ללקוחותיה והאם היא מחזיקה ברשותה צי רכבים הכולל רכב המותאם לדרישותיו וצרכיו של הלקוח.

חברה להשכרת רכבי ביטחון

טרם בחירת חברה להשכרת רכבי ביטחון תמיד יש לוודא שאותה חברה מעמידה לרשות לקוחותיה :

שירות סביב השעון – החברה תספק שירות בכל יום ובכל שעה.

היתרים מיוחדים ואיסוף מכל מקום – החברה תהיה בעלת היתרים מיוחדים לאיסוף לקוחותיה מהשטח האווירי של שדה התעופה וממוקמות נוספים להם נדרש היתר מיוחד לכניסת רכב.

רכבים – החברה תהיה בעלת צי רכבים מגוון שיכלול רכבי ביטחון ממוגנים מסוגים שונים.

צוות מקצועי – צוות החברה יכלול נהגים מנוסים אנשי רפואה ומאבטחים.

רכבי הביטחון המוצעים על ידי החברה

רכבי החברה חייבים לשלב פונקציונאליות ביטחונית ונוחות ללא פשרות ללקוחות החברה. חברה להשכרת רכבי ביטחון תציע שירות הסעות ברכבים ממוגנים ירי לכל מטרה, אם הכוונה היא אל פגישת עסקים, טיול וכל מטרה אחרת או השכרה של רכבי ביטחון וליווי.

החלוקה של רכבי הביטחון תהיה חיצונית ופנימית. מבחינה חיצונית הרכב יהיה בעל שמשות עבות וממוגנות ירי, שלדת הרכב תהיה חסינה מפני כדורי רובים ואקדחים וחלק מרכבי החברה יכללו גם פנסי לד ממוגנים לרכב, מיגון מפני מצבים של ירי וקשר שוטף עם מוקד האבטחה, משטרת ישראל וכל גורם אחר אותו ניתן להזעיק כתגבורת. מבחינה פנימית רוב רכבי ההסעה ישתייכו אל קטגוריית רכבי היוקרה ויכללו חלל פנימי מרווח שיבטיח נוחות לכל מי שיושב ברכב, אבזור משוכלל, מערכות טכנולוגיות מתקדמות, חיבור לאינטרנט, מערכות תקשורת שונות ועוד.

המטרה של כל חברה המציעה הסעות VIP ברכבים ממוגני ירי ושירות השכרת רכבי ביטחון היא לספק ללקוח את הטוב ביותר. כעת, כל שנותר הוא להחליט אם מעוניינים בשירות השכרת רכב ממוגן לכל מטרה ולכל יעד, שירות הסעות vip הכולל פתרונות אחסון ואירוח, הסעה ממוגנת עם רכב משוריין של קבוצה או שירות איסוף אח"מים. דרך צלחה!

Save


לקבל פרטים נוספים
×
Get more details
×
דילוג לתוכן