שירותי הסעות עם רכב ממוגן ירי

שירות הסעות עם רכב ממוגן ירי של חברת Ee911 הוא שירות הדגל של החברה. מדי שנה גדלה הדרישה לשירותי הסעה ברכבים ממוגני ירי וזאת משום המצב הבטחוני בישראל ורמת הפשיעה הגבוהה.

הצורך ברכב ממוגן ירי

מדינת ישראל היא מדינה שממוקמת במזרח התיכון וגובלת במדינות בהן מרבית התושבים מגדירים את עצמם כאויבי ישראל. לאורך ההיסטוריה, התרחשו במדינה אירועי טרור רבים וכל העת יש ניסיונות לפגוע באנשים המתגוררים בתוך גבולות המדינה. בנוסף, יש ישובים רבים בישראל שממוקמים בקרבת עזה, אל מול כפרים ערביים וברמת הגולן ליד הגבול עם סוריה. שירותי הסעות עם רכב ממוגן ירי מומלצים לכל מי שמעוניין לנסוע בבטחה לאיזורים שונים במדינת ישראל, איזורים המועדים לפורענות.

רכב ממוגן ירי – על מה מדובר?

רכבים ממוגני ירי הם רכבים שמצויים בשירות הביטחון, הצבא, חברות שמירה ואבטחה וחברות פרטיות המציעות שירותי הסעות ואיסוף באמצעות רכבי ביטחון ממוגנים. נכון להיום יש אנשים רבים שמתגוררים (בתוך הקו הירוק ומחוץ לקו הירוק), עובדים ולומדים באיזורים בהם יש סבירות גבוהה לירי מנשק חם. רכב ממוגן ירי הוא אותו רכב שיכול להציל את חייהם במצבים של ירי או ניסיונות פיגוע באמצעים חבלניים אחרים. שמשות הרכב עבות וחסינות מפני כדורי רובים ואקדחים. שלדת הפח של הרכב גם היא ממוגנת ומונעת חדירה של כדורי אקדח או רובה. כיום, יש אפשרות לקנות רכב ממוגן ירי או לשכור את שירותיה של חברה שמציעה שירותי הסעות עם רכב ממוגן ירי לכל איזור בו מעוניינים בישראל. כיוון שעלות קניית רכב מסוג זה יקרה, רוב האנשים מעדיפים לשכור את שירותיה של חברת ההסעות כל אימת שהם זקוקים לשירות זה.

הסעות ממוגנות ירי – חשוב לדעת

חברת Ee911 מציעה ללקוחותיה שירותי הסעות באמצעות רכב ממוגן ירי. לחברה מבחר היצע דגמי רכבי SUV ממוגני ירי. כל רכב נבחר בקפדנות ובהתאמה מלאה לצרכיו של הלקוח.  כל הרכבים עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומספקים את הפתרון המושלם לאנשי עסקים שמעוניינים להגיע אל פגישה באזורים מועדים לירי, לדיפלומטים ואח"מים שזקוקים לשירותי הסעה לאיזורים שונים בישראל ולאנשים מן היישוב שמעוניינים לבקר חברים או משפחה באיזור מסוכנים בטחונית. נהגי הרכבים מומחים בתחום הנהיגה בשטחים מסוכנים ויודעים כיצד לבחור בנתיבים הבטוחים ביותר,כיצד לנהוג בדרכים שמוגדרות כמסוכנות ומה לעשות במקרים של ירי.  כל הרכבים המוצעים על ידי החברה הם רכבי vip מאובזרים ומפוארים המבטיחים נוחות מרבית בעת נסיעה.

לסיכום, מעוניינים להגיע בבטחה לכל מקום בישראל? חברת EE911 מעמידה לרשותכם רכבי SUV ממוגני ירי ומפוארים שכוללים את כל אמצעי המיגון הנדרשים ואפשרות למאבטח ברכב. כי אנחנו מבטיחים נסיעה בטוחה ומהירה ליעד הנדרש ללא כל סיכון מיותר.


לקבל פרטים נוספים
×
Get more details
×
דילוג לתוכן